Atomizer

Elektronik sigaraların kalbi sayılabilecek en önemli parçalarından bir tanesi de atomizerlerdir. Çünkü elektronik sigara ürünlerinde asıl işi yapan parça budur. Elektriği bataryadan alarak sıvının buharlaşması işlemi atomizer tarafından sağlanır. Ağızlık, likit tankı ve iç atomizer gibi önemli parçaları içeren atomizeri daha yakından inceleyelim.

İç Atomizer

Atomizerin içerisinde bulunan ve asıl işlevi yapan coil denilen parçalardır. Coiller hazır olarak satılabildiği gibi kullanıcılar tarafından yapılarak kullanılan çeşitleri de bulunmaktadır. Çoğu elektronik sigara kullanıcısı coillerin belirli zaman aralıklarında değişmesi gerektiği için maliyete sebep olmaması adına coilleri kendisi hazırlamaktadır. Ancak her atomizer buna elverişli değildir. Coilinizi kendiniz hazırlamak isterseniz RDA, RDTA, RTA özellikli bir atomizer almanız gerekir.

Ağızlık (Drip Tip)

Ağızlık konusu her ne kadar önemsiz gibi görünse de aslında istediğiniz içimi sağlaması açısından oldukça önemlidir. Örnek olarak sigara içimi istiyorsanız ince ve dar kanallı bir ağızlık almalısınız. Eğer nargile gibi bir içim yani ciğer çekimi düşünüyorsanız bu sefer daha kısa ve daha geniş bir ağızlık almalısınız.

Likit Tankı

Atomizerlerin çoğunda kullanılan likit hazneleridir. RDA modellerinde bu parça bulunmamaktadır. Likit hazneleri çeşidine göre 3, 4, 4.5, 6 ml ve daha fazlası bir likit barındırabilir. Hazneye koymuş olduğunuz likit coilde bulunan pamuk tarafından emilerek rezistansın ısınmasıyla buharlaşacak ve ağızlık vasıtasıyla size buhar ve aromayı birlikte sunacaktır.Göster:
Sırala:
Vaporesso Renova Zero Kartuş 2'li Paket Stok var

Vaporesso Renova Zero Kartuş 2'li Paket

Vaporesso Renova Zero Kartuş 2'li PaketSadece Renova Zero Pod Mod'a uyumludur!Ürün özellikleri;2ml L..

100,00TL