Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Web sitemiz üzerinden alışveriş yapmadan önce bu kısımda yer alan bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz. Sitemiz bünyesinde yapmış olduğunuz üyelik işlemlerinde ve sipariş esnasında burada belirtilmiş olan koşulları kabul etmiş varsayılırsınız. Eğer bu kısımda firmamız tarafından belirtilmiş olan şartlar sizler için uygun değil ise, web sitemizden alışveriş yapmayınız. Web sitemizden almış olduğunuz tüm ürünlerde aksi belirtilmediği sürece firmamız tarafından belirlenmiş olan garanti süresi uygulanmaktadır.


İade Koşulları

Web sitemizden almış olduğunuz ürünleri 15 günlük iş süresi içerisinde tarafımıza iade edebilmeniz mümkün olur. Geçerli sürenin aşılmasından sonraki kusurlu olan veya da kusursuz olan her hangi bir ürünün firmamız tarafından iade alınma durumu söz konusu değildir. İade edilmek istenen ürünün içerisinde yer alan ambalaj ve içeriklerinin tam olması ile ticari vasfını kaybedecek olan her hangi bir zarar gelmemesi iadenin alınması için gerekli olan koşullar içerisinde bulunur.


İade Talebi Koşulları

Web sitemizden alışveriş yapan bir müşterinin ürünü aldığı gibi iade etme yükümlülüğü bulunmaktadır. İade istediğini talep eden bir dilekçe ile beraber ürüne ait olan bütün parçaların çıkış deposuna gönderimi sağlanabilir. Ürün teknik ekip tarafından gerekli olan incelemelere tabi tutulduktan sonra müşterimiz tarafına yatırmış olduğu paranın iadesi firmamızca gerçekleştirilir. Banka kurumlarının iade süresine nazaran bu işlem en fazla 1 hafta sürmekle birlikte hesaba ya da kredi kartına geri ödeme durumu söz konusu olur.


İptal Koşulları

Web sitemiz üzerinden alınmış olan bir ürünün iptalini gerçekleştirebilmek için ürünün "Hazırlanıyor" durumunda olması gerekir. Kargoya verilmiş olan bir üründe iptal durumu söz konusu olmamakla beraber ürün alındıktan sonra iade talebi gerçekleştirilebilir. Siparişi verdikten sonra aynı gün içerisinde müşterilerimizin iptal edebilme hakları bulunur. Kredi kartına ya da banka kartına her hangi bir işlem bedeli firmamız tarafından yansıtılmamaktadır. Web sitemiz üzerinden verilmiş olan siparişlerde aynı gün içerisinde cayma hakkı müşterilerimize sunmuş olduğumuz bir seçenek olmakla beraber iade ve değişim işlemlerinde de hızlı bir şekilde hareket edilerek müşterinin parası iade edilir.