Teslimat Şartları

  • Teslimat Şartları

  • Buharlounge sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerde, siparişlerinizi üyelik bilgileri bölümünden takip edebilirsiniz. Daha önceden yapmış olduğunuz tüm alışveriş bilgileri de siparişlerim bölümünde durmaktadır. Tüm siparişleriniz, stok durumumuza göre 24 saat içerisinde kargoya verilmekte ve adresinize gönderilmektedir. Stokta olmayan ürünlerimizi sizler için en kısa sürede temin ederek, sizlere göndereceğiz. Ürünleriniz paketlenip kargoya verildiğinde tarafınıza mail ile bilgi verilecektir ve gelen mail üzerinden kargonuzu takip edebileceksiniz.

  • Kargoya Teslim

  • Sitemizden yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizdeki siparişleriniz, Türkiye geneline kargo ile gönderilmektedir. Ülke genelinde geniş hizmet ağı bulunan kargo şirketleri ile birlikte çalışmaktayız ve anlaşmalarınız gereği kargo şirketleri ürünlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde tarafınıza ulaştıracaktır. Sizlere mail ile gönderilen kargo takip numarası ile kargonuzu takip edebilirsiniz.

  • Ürünlerin Teslim Alınması

  • Ürünler kargo ile size ulaştırıldığında, dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar, paketlerde, yırtılma, ezilme ve ıslanma gibi durumların olmamasına dikkat etmelisiniz. Size gönderilen faturada belirtilen ürünler ile paket içerisindeki ürünlerin aynı ürünler olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Olumsuz bir durum gözlemlediğinizde ürünü teslim almayın ve kargo görevlisi ile ürün durumu hakkında tutanak tutarak geri gönderebilirsiniz. Tuttuğunuz tutanak ürünü değiştirmenizi veya tamamen iade etme işlemlerinizi kolaylaştıracaktır.

  • Adrese Teslim

  • Buharlounge olarak, yaptığınız tüm online alışveriş siparişleriniz, anlaşmalı kargolarımız ile adresinize teslim edilecektir. Adresinizde bulunmadığınız durumlarda, size not bırakılacak ve ürününüzün hangi kargo şubesinde olduğu belirtilecektir. Sizler 3 iş günü içerisinde ürününüzü kargo şubesinden teslim almazsanız ürününüz geri iade edilecektir. Tüm siparişlerinizi Ticaret Kanununa göre ürün irsaliyesi ve faturası ile birlikte gönderilecektir.

  • Önemli Bilgiler

  • Siparişleriniz sizlere ulaştığında, kargo görevlisi ayrılmadan, görevli yanında ürün paketlerinin kontrolünü yapmalısınız. Sonradan yapılan kontrolleri kargo kabul etmeyecektir. Eksik ürün veya hatalı ürün durumlarında mutlaka kargo görevlisine tutanak tutturun. Tutanak tutulduğunda yeni ürününüz tekrar size gönderilecektir. Gelen siparişlerinizin orijinal paketinde olup olmadığını, tüm aksesuarlarının eksiksiz olduğunu kontrol etmelisiniz. Ürün iadeleri için orijinal kutularının üzerine her hangi bir etiket veya bant yapıştırılmaması gerekmektedir.